KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Grafiskt blad 14476002
nr 1447 6002
Anders Wellving
(f. 1979), Sverige
Grafiskt blad, "Elephant". Signerad, numrerad 9/50, Giclee fine art. Bildmått: 38x51 cm, yttermått inklusive ram: 43X61 cm, oramat löst blad
Anders Wellving, svensk bildkonstnär född 1979.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 7 februari 2022
kl 18:51:24
100 kr
200 kr